Zdochnutá mrcina.

Autor: Věra Tepličková | 9.4.2018 o 20:50 | Karma článku: 4,26 | Prečítané:  1207x

Z času načas si v televízii pozriem Superstar. Jednak s obdivom sledujem odvahu spevákov a jednak ma neustále prekvapuje a až dojíma, koľko mladých ľudí je obdarovaných hudobným talentom.

I keď je to súťaž a viem, že neúprosné pravidlá ustanovujú, že víťaz môže byť len jeden, netúžim byť svedkom necitlivého vyraďovania v úvodných kolách. K obrazovke usadám až neskôr, až keď prísna porota vyberie talenty, ktoré by sa mohli uchádzať o najvyššiu priečku v súťaži. A to už je potom pre mňa balzam pre dušu i ucho.

I včera som usadla k pokračovaniu Superstar. Výber poroty bol naozaj kvalitný a i keď sa zatiaľ nejednalo o ucelené hudobné vystúpenia jednotlivých súťažiacich, ale len krátke úryvky z pesničiek, už toto naznačovalo, že sa môžeme i v tejto sérii tešiť na výnimočné výkony krásnych mladých ľudí. S nadšením som program sledovala až dovtedy, kým pán Habera jednu z mladých speváčok, ktorá bola mimochodom veľmi dobrá a páčila sa i ostatným 3 porotcom, označil za zdochnutú mrcinu.

Možno sa dá prepáčiť a dokonca i zvyknúť si na televíznych obrazovkách na všeličo, no takto ohodnotiť talentované krásne mladé dievča, bolo predsa len trochu cez čiaru. I keď ostatní z porotcov neboli v zábere, bolo počuť z ich strany prejavy, ktoré naznačili, že pán porotca prestrelil.

Pán Habera je dobrý spevák a je treba uznať, že hudobne počuje až za roh, ale čo sa týka jeho prejavu a správania sa, má pred sebou ešte veľmi dlhú cestu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Výzvy realitného trhu

Slovensko sedí na časovanej bombe. Následky pocítime všetci

Demografický problém nikto nerieši.

Priniesli si jadrové kufríky. Summit Bidena a Putina trval tri a pol hodiny

Lídri nevystúpili na spoločnej tlačovej konferencii.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Čo ukázalo odvolávanie Mikulca (komentár)

Východisko na spôsob "vláda národnej spásy" je čistá fantazmagória.


Už ste čítali?