Čo je to za spoločnosť, v ktorej sa oficiálny názor nezhoduje s názorom vlastným?

Autor: Věra Tepličková | 10.8.2018 o 21:37 | Karma článku: 4,47 | Prečítané:  1421x

Osobný názor pána Antona Šafárika na únos Vietnamca je celkom iný, ako oficiálny názor Antona Šafárika - šéfa SIS. Schizofrénia v priamom prenose? Ale kdeže.

Len ďalší dôkaz rozmáhajúceho sa nádorového bujnenia v našej vysoko rozvinutej demokratickej spoločnosti.

Osobný názor pána Šafárika si vypočula hŕstka vyvolených za zatvorenými dverami, jeho oficiálny, a v tomto prípade asi nevlastný názor, si vypočulo zvyšné Slovensko. Pár miliónov bezvýznamných, ktorí nepotrebujú vedieť neoficiálne pravdy. Stačí im oficiálna lož.

I vám sa z tohto všetkého robí zle?

Celý život učím deti hovoriť a prijímať pravdu. Motivujem ich k slušnému prejavovaniu vlastného názoru a potom ...

Naša spoločnosť je chorá a trpí tou najťažšou chorobou – rakovinou.

Charakteristické pri rakovine totiž je, že sa objavia poškodené bunky, ktoré sa vymkli spod kontroly regulačných mechanizmov, a tak neplnia úlohy, ktoré zdravé bunky v nepoškodenom tkanive plniť majú. Tieto poškodené a zmutované bunky sa rozmáhajú a likvidujú zdravý genetický materiál. Ak ich bujnenie nie je zastavené, môže dôjsť k celkovému znefunkčneniu organizmu. Pri preventívnych a liečebných postupoch je najdôležitejšie včasné odhalenie ochorenia a potreba zakročiť.

Náš organizmus už síce zaznamenal (odhalil), že niečo nie je v poriadku, no k efektívnemu zákroku sa akosi nevie rozhýbať. Chorobu sa snaží rozohnať jemnými, niekedy len estetickými zákrokmi s vierou, že ak odstránime jednu, dve zmutované bunky, bude to stačiť. Čaká, že sa možno stane zázrak a samo to prejde.

Priznám sa, že ak ide o prevenciu a liečenie chorôb tela, som náchylná veriť rôznym alternatívnym zázračným postupom. Ak však ide o aktuálny stav zmutovaných buniek v našej krajine, dovolím si tvrdiť, že svätená voda ani fytoterapia nepomôžu.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Saudská Arábia priznala smrť novinára Chášukdžího

Zomrel vraj po bitke s ľuďmi, s ktorými sa na konzuláte zišiel.

DOMOV

Mladík zbil do krvi expriateľku. Dostal pokutu

Za zlomený nos dostal útočník len 1500 eur.


Už ste čítali?