Poukazy, my love.

Autor: Věra Tepličková | 7.1.2019 o 18:00 | Karma článku: 2,06 | Prečítané:  773x

Keď som sa dnes dozvedela o novom poukaze pána Danka, teraz športovom, moje srdce zaplakalo. Ďalší bonus zo záhradky predsedu SNS, ktorým, ako zamestnávateľ, môžem, ale zároveň nemôžem svojim zamestnancom prilepšiť.

Bráni mi v tom celkom drobná maličkosť. Rozpočet.Tak, ako na veľkorysé rekreačné poukazy, tak ani na poukazy určené na šport proste nemáme. Ešteže sme zamestnanci druhej kategórie (ako nazývam zamestnancov, ktorí pracujú vo firmách s menej ako 50 zamestnancami) a nedostali sme to od kapitána Danka ako bojový apel. Zatiaľ ešte môžem zamestnancom vysvetliť, že výplody pána predsedu sú v teoretickej rovine síce krásnou víziou, ale v praxi len prázdnou slamou, z ktorej si pán Danko spletá schody do jeho vysnívaného politického edenu.

Ale čo narobíme, poukazy sa stali pravdepodobne predsedovým fetišom, a tak môžeme očakávať ďalšie imaginárne prírastky do jeho zbierky. (A v jeho prípade sa fantázii naozaj medze nekladú). Ak by som sa mohla prihovoriť, navrhujem napr. sexuálny poukaz na zvýšenie pôrodnosti, ktorý by mohol tiež fungovať na báze „dežanérov“. Popri rekreačných a športových poukazoch sa to v peňaženke zamestnávateľa už nejako stratí.

Čo vy na to, pán Danko?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Stredoeurópska monarchia plebejcov je prázdna (píše Michal Havran)

Zostaneme opäť sami, rozhádaní s našimi priateľmi a spojencami, bez motivácie a plánu, bez peňazí.

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Vanek dostal, o čo si koledoval a tragédia gdanského starostu (týždeň podľa Schutza)

Expatov z Londýna neprivlečiete.


Už ste čítali?