Zvrhlý akt priamo na hrade

Autor: Věra Tepličková | 12.8.2019 o 21:38 | Karma článku: 5,15 | Prečítané:  2041x

To, čo si dovolila prezidentka  v minulých dňoch, presiahlo všetky medze politickej kultúry u nás. Vo Švajčiarsku si prevzala Európsku cenu za politickú kultúru. Odporné! Keby pán Hrnko neodhalil pozadie, veríme, že ide o prestíž.

Žiadna prestíž. Obyčajný prežitok z dôb mečiarizmu. Poslanec Hrnko cenu dokonca prirovnal k cene Ave Femina, ktorá bola udelená sekretárke V. Mečiara A. Nagyovej. Lenže... vtedy A. Nagyová dostala, ako pán Hrnko tvrdí, bezcenné zrkadlo a prezidentka Čaputová dostala 50 tisíc eur! 50 tisíc! A to už je o niečom inom!

Anton Hrnko sa však ako správny predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť nezastavil ani pri tomto zistení a išiel vo svojom pátraní ďalej. Ako predvoj odhalil stopy, ktoré vedú až k samej podstate a k vinníkovi tohto zvrhlého aktu a pre médiá na plné ústa povedal, že „podstata je jedna. Ide o hlúpe boľševické propagandistické maniére, o ktorých sme si mysleli, že už sú za nami. Ale čo môžeme chcieť, keď hlavný poradca pani prezidentky je kovaný boľševik M. Leško.“

Takéto odhalenie!

A človek by si myslel, že je to celkom neškodný novinár.

A pozrime sa ...

Je desivé si len pomyslieť, kam môžu siahať prsty Mariána Leška, keď toto isté ocenenie dostal i predseda Európskej rady Donald Tusk či nemecký minister zahraničných vecí Hans Dietrich Genscher.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ako prežiť druhú vlnu (píše Samo Marec)

Čo môže robiť neveľmi dobrý škrabák?

Armáda predstavila základný plán celoplošného testovania

Ministerstvo obrany identifikovalo päťtisíc odberných miest.

Trnku potrestali iba symbolicky, môže sa dostať aj k ušlému platu

Čižnár pre svojho predchodcu pôvodne žiadal stratu funkcie.


Už ste čítali?