Zvrhlý akt priamo na hrade

Autor: Věra Tepličková | 12.8.2019 o 21:38 | Karma článku: 5,15 | Prečítané:  2032x

To, čo si dovolila prezidentka  v minulých dňoch, presiahlo všetky medze politickej kultúry u nás. Vo Švajčiarsku si prevzala Európsku cenu za politickú kultúru. Odporné! Keby pán Hrnko neodhalil pozadie, veríme, že ide o prestíž.

Žiadna prestíž. Obyčajný prežitok z dôb mečiarizmu. Poslanec Hrnko cenu dokonca prirovnal k cene Ave Femina, ktorá bola udelená sekretárke V. Mečiara A. Nagyovej. Lenže... vtedy A. Nagyová dostala, ako pán Hrnko tvrdí, bezcenné zrkadlo a prezidentka Čaputová dostala 50 tisíc eur! 50 tisíc! A to už je o niečom inom!

Anton Hrnko sa však ako správny predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť nezastavil ani pri tomto zistení a išiel vo svojom pátraní ďalej. Ako predvoj odhalil stopy, ktoré vedú až k samej podstate a k vinníkovi tohto zvrhlého aktu a pre médiá na plné ústa povedal, že „podstata je jedna. Ide o hlúpe boľševické propagandistické maniére, o ktorých sme si mysleli, že už sú za nami. Ale čo môžeme chcieť, keď hlavný poradca pani prezidentky je kovaný boľševik M. Leško.“

Takéto odhalenie!

A človek by si myslel, že je to celkom neškodný novinár.

A pozrime sa ...

Je desivé si len pomyslieť, kam môžu siahať prsty Mariána Leška, keď toto isté ocenenie dostal i predseda Európskej rady Donald Tusk či nemecký minister zahraničných vecí Hans Dietrich Genscher.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Galkovci poslúžili Smeru a SNS. Parlament však chcú blokovať Beblavý a spol.

Danko spomína možnosť vykázania poslancov zo sály.

Voderady sa opäť pokúsia predať. Cena je rekordne nízka

Dražba by mala prebehnúť v polovici marca.


Už ste čítali?