Nebol vlastne Maroš taký malý soros?

Autor: Věra Tepličková | 18.8.2019 o 20:31 | Karma článku: 3,01 | Prečítané:  1171x

Vzhľadom k tomu,  že ani jeden z členov Smeru naisto nepotvrdil, že Marián Kočner bol ich legálnym spolupracovníkom a pomocníkom, sme nútení sa domnievať, že Kočner pracoval pre Smer v ilegalite. 

A to bolo od neho pekné.

Zdá sa, že tento muž celý svoj život zasvätil filantropii a prostredníctvom nezištných skutkov pomáhal priateľom naladeným na rovnakú vlnu bez toho, aby o tom vôbec tušili. Podľa prekvapených výrazov tváre a vyjadrení vrcholných politikov je zrejmé, že nemali ani len poňatia, že sa v ich okolí vyskytuje dobrodinec menom Kočner.

Marián Kočner sa po vzore Batmana zjavil vždy tam, kde ho bolo najviac potreba a využil všetky možné cesty, aby podporil myšlienky našich sociálnych demokratov tak, ako si to predstavovali ich vrcholní predstavitelia. Bez ich vedomého vedomia. Neľutoval času, ani peňazí. Ak bolo treba, nasadol na lietadlo a vybral sa na Maldivy, ak to bolo nutné, posielal podklady koaličným partnerom, ak to vyžadovala situácia, stal sa autorom príspevkov do televíznych novín. Dňom i nocou plánoval, kontaktoval a nezištne realizoval projekty, ktoré stranu Smer zviditeľňovali a propagovali. A naopak, tam, kde niekto Smeru ubližoval, neváhal vstúpiť i do nebezpečných situácií. Keď nevládal sám, prosil o pochopenie a pomoc políciu a prokurátorov, aby zjednali  spravodlivosť.

Nuž, tak ako majú mimovládky svojho Sorosa, tak mala strana Smer svojho Maroša. Mecenáša, ktorý vždy poznal všetkých, no jeho dnes nepozná nikto.Radšej. Dokiaľ sa to nevyšetrí.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Predstavte si Mečiara ako prezidenta a Fica ako premiéra. Také peklo máme v Česku (rozhovor)

Oslabený Babiš Zemanovi vyhovuje, hovorí novinár Jaroslav Kmenta.

KOMENTÁR PETRA SCHUTZA

Zeman prekračuje ďalšiu červenú čiaru

Český prezident sa správa ako Mečiar pri amnestiách.


Už ste čítali?