Pani Jankovská je PN. Podozrenie na akútny pinocchionizmus.

Autor: Věra Tepličková | 8.10.2019 o 8:30 | Karma článku: 5,68 | Prečítané:  2275x

I keď sa sudkyňa po odchode z postu štátnej tajomníčky ponáhľala do práce, nepríjemný sprievodný jav choroby v podobe deformácie nosa jej pravdepodobne zabránil ušľachtilým snahám zapojiť sa čo najskôr do pracovného procesu.

Tento estetický handicap sa u nej začal pravdepodobne prejavovať už pred niekoľkými týždňami, kedy sa na zverejňovaných fotografiách a kamerových záznamoch na tvári úbohej sudkyne začal objavovať čierny maskovací pruh. Je len špekuláciou povedať, či si o túto retuš zažiadala sama postihnutá, alebo to je zo súcitu médií. Dôležité je, že vždy upravenú pani J. špatí dnes nepekné čudo na tvári.

I napriek tomu, že sa tvrdí, že pinocchionizmus je záležitosťou génov, posledné výskumy ukazujú, že nie je tomu tak. Je to pliaga získaná, ktorá sa vyskytuje prechodne u malých detí a v dospelom veku najmä u charakterovo a morálne slabších jedincov. A to i u tých, ktorí majú akúkoľvek silnú imunitu. Vie sa, že zastaviť  túto chorobu môže len radikálne riešenie, a preto sa verejnosť čuduje, prečo sa s účinnou liečbou v prípade p. Jankovskej tak dlho čaká. Je síce fakt, že sa o kozmetické úpravy snaží  svojimi alternatívnymi spôsobmi šaman minister Gál, no to, že sa ešte len chystá podať nejaké návrhy na liečbu, nie je spôsob ani postačujúci, ani účinný.

Či, kedy a aké konzílium v prípade pani nakazenej sudkyne zasadne, zatiaľ netušíme, ale vzhľadom na vážnosť situácie, by sa zodpovední za nápravu tejto situácie nemali hrať na pštrosov. Je totiž možné, že p. Jankovskej začnú rásť somárske uši a to už sa bude dať retušovať a maskovať len veľmi ťažko.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Ako prežiť druhú vlnu (píše Samo Marec)

Čo môže robiť neveľmi dobrý škrabák?

Armáda predstavila základný plán celoplošného testovania

Ministerstvo obrany identifikovalo päťtisíc odberných miest.

Trnku potrestali iba symbolicky, môže sa dostať aj k ušlému platu

Čižnár pre svojho predchodcu pôvodne žiadal stratu funkcie.


Už ste čítali?