Chudoba na Slovensku rastie. A bude horšie.

Autor: Věra Tepličková | 4.11.2019 o 16:26 | Karma článku: 3,65 | Prečítané:  1372x

Rady chudobných sa postupne rozrastajú o štátnych zamestnancov, ktorým je pozastavovaná činnosť za  nekalosti páchané v gangu s Kočnerom.

Koľko ich bude, sa zatiaľ presne nevie, no podľa Kočnerových záznamov a rastúcich péeniek sudcov to vyzerá tak, že sa naša krajina zaradí medzi TOP štáty s najnižšími výdavkami na mzdy sudcov za rok 2019. Zatiaľ, čo si minister Kamenický mädlí ruky, koľko sa ušetrí, finančne postihnutí štátni zamestnanci plačú. Už ako sudcovia s 2500 eurovým platom (podľa slov pani Jankovskej) živorili a čo s nimi bude teraz, s platom nižším ako 1000 eur, si my ostatní nevieme ani len predstaviť. Bez úspor. Bez zázemia. To už ani na sprostú večeru ku Kempinskym nebudú môcť zájsť. A dovolenka v Pacifiku? Už len v snách. Nanajvýš u Bžána v Chorvátsku. Aj keď tam už boli.

Nuž, postihnutí sudcovia sa musia uskromňovať.

Ešteže sú teraz pre chorobu pripútaní k lôžku a nemôžu chodiť von. Vidieť ich chudákov v oblečení zo sekáča a vyhladovaných na kosť ako pri staničných bufetoch čakajú, kto zanechá nedojedený gulášik, by bolo naozaj ponižujúce.

A možno by nebolo od veci vyhlásiť celonárodná zbierku na takto postihnutých spoluobčanov.

Veď, aj oni s ich empatickými dušičkami by celkom iste prispeli, keby niektorí z nás boli prinútení nepracovať za 900 eur mesačne, nemyslíte?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?

Polícia pokutu päťsto eur za cestu po drevo na kúrenie obhajuje

Výber pokút nie je prioritou polície, tvrdia policajti.


Už ste čítali?