Tak už maróduje i Rusko...

Autor: Věra Tepličková | 18.11.2019 o 22:14 | Karma článku: 2,79 | Prečítané:  1049x

... sme sa dnes dozvedeli z médií. Vraj krčná chrbtica. Chytilo ho to náhle, vo veku 56 rokov a v takej sile, že nevládal prísť ani len na súd, kde v týchto dňoch, týždňoch a mesiacoch usilovne očisťuje svoje, už i tak čisté meno.

A tak chcel prísť.

Tak chcel čistiť.

No choroba si nevyberá. Rup a je to. Zrazu si zaseknutý a nepomôžeš si.

Je zarážajúce, že sa i v takejto, pre neho ťažkej chvíli, našli necitliví ľudia, ktorí pána Ruska upodozrievajú z obštrukcií a z predstierania bolesti. Advokáti, prokurátor a dokonca akási svedkyňa. Tá ho vraj ráno videla v nemocnici a tvrdí, že sa u pána Ruska neprejavovali žiadne známky pohybovej obmedzenosti, keď sa (podľa nej) drzo a arogantne snažil predbehnúť objednaných pacientov a dostať sa k doktorovi.

Ale vážení, to, že pán Rusko na verejnosti nevykazuje žiadne známky choroby či poruchy, neznamená, že nejakú nemá. Práve naopak. Je to znak jeho vnútornej sily a statočnosti. A tým, že pán Rusko pôsobil v nemocnici prirodzene a pri spravodlivom rozčuľovaní sa nad zdravotníckym systémom točil krkom horizontálne i vertikálne takmer o 360°,dokázal len to, že je tvrdý chlap, ktorý prekonáva prah bolesti.

Ale lekára neoklameš.

Doktor Lipták po dôkladnom hmatovom vyšetrení jeho stavcov a priľahlých svalových skupín uznal, že zdravotný stav pána Ruska je vážny a že vykonávať tak fyzicky náročnú činnosť, ako sedieť v súdnej sieni, kde môže prísť kedykoľvek odkiaľkoľvek akýkoľvek prievan, alebo zákerná znalkyňa písma, je v jeho prípade život a slobodu ohrozujúce a že by nemal v žiadnom prípade riskovať a toto nebezpečenstvo podstupovať.

Po silnom tlaku doktora Liptáka a po vnútornom boji sám so sebou pán Rusko uznal, že takto hazardovať so svojim životom nemôže. So slzou v oku prijal péenku a šiel sa domov liečiť. Na lôžku bude zaseknutý možno až do 2.decembra, kedy má byť ďalšie pojednávanie, a keď dá Boh (a doktor Lipták), možno i dlhšie.

Nuž, krčná chrbtica je sviňa.

Keď sa zasekne, je zaseknutá. A s tým sa dá péenkovať aaaažžžžž doooo ......................

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?

Polícia pokutu päťsto eur za cestu po drevo na kúrenie obhajuje

Výber pokút nie je prioritou polície, tvrdia policajti.


Už ste čítali?