Nespoznáva seba samého

Autor: Věra Tepličková | 2.6.2020 o 18:53 | Karma článku: 12,52 | Prečítané:  3220x

Bývalý prokurátor Trnka si ani po polroku tvrdej samoanalýzy nahrávky konverzácie s Kočnerom nie je celkom istý, či je na nahrávke jeho hlas. Uznáva, že podoba tam je, ale je to naozaj on? Zo štúdia svojho hlasu je už zúfalý.

Počúva sa od rána do večera. Naživo, z nahrávok, dokonca to skúšal z ozveny, porovnáva svoj hlas s inými hlasmi, ale očakávaná istota furt neprichádza.

Chvíľu sa aj zdá, že by to mohol byť on a zrazu ... zasa nič.

Keby si aspoň pamätal, že mu Kočner nadával do ch...jov a k...tov, ale kto si to má po toľkom čase pamätať. Veď odvtedy mal toľko iných hovorov a možno i s podobným obsahom. Jeho obhajkyňa tvrdí, že by to pokojne mohol byť i kompilát jeho rôznych medializovaných výrokov, a tak je pán Trnka už tak zmätený, že ani nevie, čí je.

Z jeho samoanalýzy vlastného hlasu po konzultácii s obhajkyňou vyplynulo po polroku jediné: Jeho hlas je všedný.

A to je potom ťažké.

Ani žiadny prízvuk, ani žiadna neposedná sykavka. Prosto – všednosť nad všednosť. A to je pre zákerného kompilanta ideálny materiál a lahôdka. Ten sadne, skompiluje a bez škrupule očierni slušného človeka. Taký pán Fico by mohol rozprávať. Ani ten sa v jednej z nahrávok nespoznal. A vidíte, pán Trnka, ako pekne sa mu podarilo dokázať, že on nie je on.

A tak snáď len malý odkaz a povzbudenie:

Hlavu hore, pán Dobroslav. Nič nie je stratené. Pozrite sa na takého kolegu Kočnera. Toho vyšetrili,  zdiagnostikovali a dnes už má pekné výsledky: vraj je u neho možná socializácia. Vraj z neho raz môže byť človek. .

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Ruskí agenti sú aj na Slovensku. Politici o tom prestávajú mlčať

Aspoň tretina ruských diplomatov sú vždy agenti spravodajských služieb. Slovensko nie je výnimkou.

STĹPČEK PETRA TKAČENKA

Keď sa povie ruská hrozba

Rusko chce sanitárny kordón, ideálne po Berlín.


Už ste čítali?