Ľuboš Blaha hrdina? V Smere určite.

Autor: Věra Tepličková | 13.6.2020 o 10:23 | (upravené 13.6.2020 o 11:04) Karma článku: 11,70 | Prečítané:  8131x

Jednou zo správ minulého týždňa bola parlamentná potýčka dvoch poslancov, Pročka a Blahu. I napriek istému nádychu senzácie som si musela položiť otázku: Prečo pán Blaha takto nezmyselne vyhrotil situáciu?

I napriek tomu, že Ľuboš Blaha má už na rováši všeličo a nad jeho politickými názormi zdvíha obočie množstvo ľudí, ako hulvát sa správa málokedy. Teda, aspoň nie takto okato a nie vtedy, keď je to možné zaznamenať  televíznymi kamerami. Prečo sa takto nezmyselne správal v prípade upozornenia pána Pročka na alkoholové opojenie pánov Fica a Vážneho na pracovisku? Vysvetlenie je jediné.

Zachraňoval.

Vystrčil sa ako ochranný štít pred predsedu. Potreboval zaujať divákov natoľko, aby informácia o alkohole dvoch poslancov v parlamentných laviciach zanikla v svetle niečoho fascinujúcejšieho, provokatívnejšieho. A pokus o vraždu v parlamentnom bufete bez svedkov je primeraným motívom a zástierkou.

A podarilo sa?

Podarilo.

Štáby médií a diváci sa zaujímajú o násilníka Pročka a priškrteného Blahu. Na pánov Fica a Vážneho sa zabudlo.

Či bola, alebo nebola pravda, že boli minimálne dvaja poslanci Smeru v parlamente opití, dnes už nik nedokáže, ale z vulgárneho gesta pána Fica smerom k poslancovi Pročkovi a zo spomaleného výrazu komunikácie (verbálnej i neverbálnej) pána Vážneho v rozhovore na kamery, by sa tak možno dalo usudzovať.

A ako sa to skončí?

Predpokladám, že pán Blaha ešte trochu potrápi poslanca Pročka a potom to milostivo nechá plávať. Veď, čo si bude ničiť zdravie a prichádzať o drahocenný čas ťahaním sa po súdoch.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Analytička: Dezinformácie dávajú ľuďom pocit výnimočnosti (rozhovor)

Dezinformačné weby si cielene vychovávajú čitateľov, tvrdí Tímea Miková.

Ruskí agenti sú aj na Slovensku. Politici o tom prestávajú mlčať

Aspoň tretina ruských diplomatov sú vždy agenti spravodajských služieb.

KOMENTÁR TOMÁŠA PROKOPČÁKA

Ako ďalej, pán premiér?

Máme plán na situáciu, ktorá príde?


Už ste čítali?