Na plnú hubu a naHlas: Tajný agent v našom parlamente? Neexistuje!

Autor: Věra Tepličková | 31.7.2020 o 17:36 | Karma článku: 11,92 | Prečítané:  3799x

Pellegrini nesúhlasí s prestupom Kyselicu z ministerstva do Národne rady.Bojí sa. I keď sa už agent Kyselica odtajnil a ukázal obidve osoby, ktoré sú v ňom schované, nikdy si vraj nemôžeme byť istí, že z neho ešte niečo nevylezie

Čo ak sa v Kyselicovi skrýva ešte niekto tretí?

Pán Pellegrini poukazuje na fakt, že takto prefíkaný človek, nemusí byť len agentom nejakej ďalšej silovej zložky alebo inej tajnej služby na Slovensku. Môže byť i sluhom spravodajskej služby zahraničnej.  A to už je iné kafé ... Možno sama kráľovná ...

A ak sa bližšie pozrieme na výzor pána Kyselicu, môže byť. Statný, uhladený, iskra v oku,...

Osobne som si síce agenta predstavovala trochu inak, ale moje predstavy a fantázia boli pravdepodobne silne ovplyvnené a skreslené bondovkami a hlavnými predstaviteľmi agenta 007 Seanom Connerym a Timothy Daltonom, takže tieto nemusia byť až tak smerodajné. Pri troche dobrej vôle si i pána Kyselicu viem predstaviť s anténou v topánke či s guľometom v dáždniku. Niet sa čo čudovať, že sa Peter Pellegrini bojí.

Doteraz sme mali v parlamente skúsenosť len s kapitánom a nižšími šaržami, ktorí, čo na srdci, to na jazyku. Ale teraz, ak sa tam votrie niekto, kto v podstate nehovorí, len počúva a potom to bude bonzovať niekde v zahraničí, to už bude o inom.

To chceme, Slováci?

Veď, nalejme si čistého vína. Stačí, keď nad tajomstvami našej politickej scény žasneme za drahé peniaze my. Nepotrebujeme, aby sa nad nimi zabávali i v iných krajinách. A zadarmo.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?

Polícia pokutu päťsto eur za cestu po drevo na kúrenie obhajuje

Výber pokút nie je prioritou polície, tvrdia policajti.


Už ste čítali?