Noviny z basy

Autor: Věra Tepličková | 1.8.2020 o 16:55 | Karma článku: 8,97 | Prečítané:  1491x

Takto nejako by sa mohla volať nová seriózna televízna relácia Mariána Kočnera o (ne)zaujímavých novinkách zo sveta, nadsvetia a podsvetia (nielen) našich ľudí, ktoré unikajú pozornosti novinárov na slobode.

Už prvá lastovička v podobe aktuálnych správ o Čistom dni, o ktorom nás (už mesiace od sveta izolovaný) Kočner informoval priamo zo súdnej siene, signalizuje, že tento pán je celkom slušne informovaný a čerpá z overených zdrojov. Ako sa k nemu informácie o tom, že súd zrušil verdikt o odobratí akreditácie pre Čistý deň, dostali a prečo Kočnera zaujal práve Čistý deň natoľko, že správu o novom vývoji tejto kauzy vsunul do svojej záverečnej reči, neprezradil. Isté však je, že nám všetkým odkázal, že i napriek mrežiam, zamknutým dverám a prísnym kontrolám vie i to, čo by za normálnych okolností bežný väzeň vedieť nemal a povedzme si pravdu, keďže mu hrozí, čo mu hrozí, ani by ho to príliš nemuselo zaujímať.

A vidíte, zaujíma?

Nuž, niektorí väzni s dlhoročným  trestom si dlhú chvíľu krátia v posilňovni, iní v dielni, no a pán Kočner si možno nechá na vlastné náklady do cely zabudovať televízne štúdio a bude nás informovať o zvratoch (a zvratkoch) i v iných kauzách, do ktorých my, smrteľníci nemáme možnosť nazrieť. A vedzte, že ak pánovi Kočnerovi nepomôžu Naši, vaši a všetci svätí a ak dostane doživotie, bude mať tento pán o čom a najmä o kom vysielať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?

Polícia pokutu päťsto eur za cestu po drevo na kúrenie obhajuje

Výber pokút nie je prioritou polície, tvrdia policajti.


Už ste čítali?