Sladká nevedomosť, či ďalší ...?

Autor: Věra Tepličková | 16.9.2020 o 22:32 | (upravené 16.9.2020 o 23:10) Karma článku: 12,35 | Prečítané:  8431x

Zatiaľ, čo náš premiér krútil hlavou nad drzosťou a bezostyšnosťou predstaviteľov bývalej  vládnej a súdnej moci, ktorí si roky po troške ulievali desaťtisíce a státisíce eur,a nedával pozor na vlastnú ženu, domácnosť sa mu zvrhla.

Roky žil v nevedomosti, nezaujímalo ho, čo jeho manželka robí s peniazmi, ako hospodári, a teraz sa mu to vypomstilo. Sú vraj milionári. Bez jeho vedomia. Celé roky žil s vedomím, že žijú ako OBYČAJNÍ ĽUDIA v neskolaudovanom dome a zrazu... 10 miliónov v nejakej schránke.

I napriek tejto pre neho celkom iste šokujúcej informácii, zachoval pred novinármi dekórum a povedal, že kvôli tomu Pavlínku otravovať nebude. A ani sa mu nečudujem. Kvôli takej prkotine. To má  volať manželke a pýtať sa, či si nepamätá, že investovala 10 miliónov eur? Veď on má teraz kopec iných starostí a problémov so štátnymi miliardami a keby sa mal zapodievať ešte nejakými pár miliónmi vo vlastnej domácnosti, to by fakt už bolo na jedného človeka dosť. V strese, ktorý teraz má, si chudák nepamätá ani veci z vlastného života, napr. o čom písal (a či vôbec písal) vlastnú diplomovku, komu čo sľúbil, alebo povedal. A mal by si pamätať ešte veci aj zo života cudzích, čo ním žijú v spoločnej domácnosti? A do toho tá korona...

Má toho naozaj veľa.

A navyše...

... keď žmúrime oči nad desaťtisícovými smartfónmi, či vypadnutými špáradlami našich expremiérov, prečo by sme nemohli aj nad pár miliónmi tohto súčasného, ktoré ešte nie sú ani jeho.

 

Záverečná pozn. autorky:

Ale i tak je náš premiér tvrdý chlap,keď informáciu o tom, že nie je OBYČAJNÝ ČLOVEK, ale milionár, takto ustál.

Keby sa môj manžel dozvedel, že som investovala 10 miliónov eur, asi by prinajmenšom omdlel, alebo by sa aspoň šťastím rozplakal.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Za Jankovskou bol vo väzení Zurian. V hladovke zatiaľ pokračuje

O stretnutie so šéfom NAKA požiadala v dvoch listoch.


Už ste čítali?