Daniel Lipšic sa zľakol

Autor: Věra Tepličková | 26.9.2020 o 16:40 | Karma článku: 12,53 | Prečítané:  7069x

Smeru. Neuniesol tlak našich sociálnych demokratov a vzdal sa ambícií a vysnenej funkcie generálneho prokurátora. Aspoň tak o tom otvorene informoval Ľuboš Blaha, zástupca šerifa.

Sila, ktorú vykazuje po voľbách strana Smer, nadobúda nadprirodzené rozmery. Ak chcú, dokážu zvrátiť plány súčasnej koalície, alebo naopak, inšpirovať ich k veľkým činom. Na tlačovkách a v rozhovoroch s predstaviteľmi našej, kedysi najsilnejšej strany vychádzajú na povrch informácie o tom, že Smer je v podstate za všetkým dobrým, čo súčasná vláda i parlament schválili a ešte len schvália.

Zrovnoprávnenie dôchodkov žien narodených v r.1958 -1960? Žiadny nápad a zásluha súčasnej koalície. Ako hovorí pán Blanár, Smer tento proces započal a súčasnej vláde to stačilo už len doklepnúť.

Poriadky a čistky v súdnictve a na prokuratúre? I toto je pýchou Smeru. Súčasná vláda už len líže med a smotanu a doťahuje to do zdarného konca.

Trináste dôchodky? Jasný a preukázateľný nápad a realizácia strany Smer. Matovičovej vláde stačí už len jediné: dokončiť to.

A to nie je všetko.

Vláde už zostáva dokončiť len pár kilometrov diaľnic, dostavať zvyšok nájomných bytov, doklepnúť ESO a trochu sa pohrať so životným prostredím. Všetko ostatné a podstatné už ťažko odrobili vlády Smeru. Matovičovci len zberajú čerešničky z torty.

Nuž, zdá sa, že zásluhy Smeru sú bezbrehé.

Stačí trocha fantázie, tréningu komunikácie s verejnosťou, odvaha postaviť sa pred kamery s bludom a nové videnia pravdy sú na svete.

Časť obyvateľstva uverí.

Napríklad i tomu, že strana Smer práve zachránila generálnu prokuratúru od najväčšieho vyvrheľa všetkých čias.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.


Už ste čítali?