S pánom Bohom, idem od vás,

Autor: Věra Tepličková | 1.10.2020 o 12:10 | (upravené 1.10.2020 o 12:22) Karma článku: 8,77 | Prečítané:  2025x

by si dnes už pán Mečiar v českých televíziách nezaspieval. Odborníci na koronu v Čechách vraj schválili zákaz spevu.Vraj sa tým šíri nebezpečný vírus. Predpokladám, že naši odborníci si nielenže zoberú príklad, ale zájdu i ďalej.

Majú na to.

Veď niektoré opatrenia môžu už i dnes celkom iste konkurovať tomu českému. Napr. také odporúčanie, aby sa hudobná a telesná výchova učila teoreticky. K tomuto poznatku musel prísť naozaj len odborník na epidémie. Tento jasnozrivý nápad totiž ocenia najmä pani učiteľky a detičky v materských školách, či na I. stupni. A to už je v podstate len malý krôčik od zákazu spevu, tak prečo to nerozbehnúť naplno.

Navrhujem tento postup:

Level 1 – zákaz spevu - povoliť naozaj len halekačky z hory do hory, kde je ako tak zabezpečená vzdialenosť medzi účastníkmi tejto nebezpečnej voľnočasovej aktivity,

Level 2 – zákaz rozprávania - povoliť len neverbálnu komunikáciu (samozrejme okrem mimiky, pretože tá je už diskvalifikovaná rúškom), na hodinách slovenského jazyka rozšíriť témy a výuku gestikulácie,

Level 3 – zákaz dýchania (povoliť len nádychy v súkromí, výdychy obmedziť celkom).

I keď som laik, osobne si myslím, že práve tento postup celkom iste ukončí šírenie koronavírusu. A nebude to ani tak dlho trvať.

P.S.

Týmto príspevkom sa nevysmievam ani situácii, ani serióznym preventívnym opatreniam. Len jemne apelujem na zdravý rozum odborníkov (na čokoľvek). A ak by chcel niekto v televízii spievať S pánom Bohom, nech si švihne. Aby to stihol.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Samuela Marca

Správa o stave republiky: Vládnu nám Fekišovce (píše Samo Marec)

Mali plné ústa rečí o boji proti papalášom, ale pri prvej príležitosti sa sami papalášmi stali.


Už ste čítali?