SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič?

Autor: Věra Tepličková | 4.12.2020 o 16:11 | Karma článku: 11,62 | Prečítané:  8785x

Na dnešnú tlačovku Smeru, kde pán Fico odhalil šokujúce informácie o sadistických praktikách na špeciálnej prokuratúre, prišli 3 novinári. Hanba, škandál. Toľko prípravy, rekvizity - dva nacistické kabáty zavesené a ... nezáujem.

A to si predseda strany už 2 hodiny vopred robil propagáciu a upozorňoval média, že takéto čosi sa chystá. Už 2 hodiny vopred vedeli novinári, že pán Fico ide prezradiť strašné tajomstvo spoza chladných, zakrvavených múrov špeciálnej prokuratúry a ani to neprilákalo záujem. Novinári nikde. Nevďačníci.

I napriek tomu, traja mušketieri Smeru (Fico, Kamenický, Kaliňák) s nacistickými kabátmi za chrbtom zvestovali trom novinárom a národu, že dvaja zvrhlí prokurátori Repa a Šúrek sa údajne uchýlili k nelegálnym sadistickým praktikám a je treba ich okamžite odstaviť od ďalšej snahy niekoho zatknúť. Vo svetle takéhoto príšerného podozrenia prezumpcia neviny platiť v žiadnom prípade nemôže. Sú nebezpeční už vo svojej podstate

Informácie získal predseda Smeru od neznámeho novinára, ktorý s obavou, že sa to ututlá, vyhľadal prvého dôveryhodného politika, na ktorého si spomenul a materiály prípadu mu s dôverou odovzdal.

A tak to má byť.

A tak to má byť?

Ak novinári nemajú záujem o avizované šokujúce informácie, ak hľadajú bezpečie a dôveru u pána Fica a ak na tlačovke visia dva nacistické kabáty za chrbtom sociálnych demokratov, je v našej krajine naozaj všetko s kostolným poriadkom?

https://www.ta3.com/clanok/1198110/tb-strany-smer-sd-o-udajnych-praktikach-na-urade-specialnej-prokuratury.html

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?

Polícia pokutu päťsto eur za cestu po drevo na kúrenie obhajuje

Výber pokút nie je prioritou polície, tvrdia policajti.


Už ste čítali?