SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič?

Autor: Věra Tepličková | 4.12.2020 o 16:11 | Karma článku: 11,62 | Prečítané:  8785x

Na dnešnú tlačovku Smeru, kde pán Fico odhalil šokujúce informácie o sadistických praktikách na špeciálnej prokuratúre, prišli 3 novinári. Hanba, škandál. Toľko prípravy, rekvizity - dva nacistické kabáty zavesené a ... nezáujem.

A to si predseda strany už 2 hodiny vopred robil propagáciu a upozorňoval média, že takéto čosi sa chystá. Už 2 hodiny vopred vedeli novinári, že pán Fico ide prezradiť strašné tajomstvo spoza chladných, zakrvavených múrov špeciálnej prokuratúry a ani to neprilákalo záujem. Novinári nikde. Nevďačníci.

I napriek tomu, traja mušketieri Smeru (Fico, Kamenický, Kaliňák) s nacistickými kabátmi za chrbtom zvestovali trom novinárom a národu, že dvaja zvrhlí prokurátori Repa a Šúrek sa údajne uchýlili k nelegálnym sadistickým praktikám a je treba ich okamžite odstaviť od ďalšej snahy niekoho zatknúť. Vo svetle takéhoto príšerného podozrenia prezumpcia neviny platiť v žiadnom prípade nemôže. Sú nebezpeční už vo svojej podstate

Informácie získal predseda Smeru od neznámeho novinára, ktorý s obavou, že sa to ututlá, vyhľadal prvého dôveryhodného politika, na ktorého si spomenul a materiály prípadu mu s dôverou odovzdal.

A tak to má byť.

A tak to má byť?

Ak novinári nemajú záujem o avizované šokujúce informácie, ak hľadajú bezpečie a dôveru u pána Fica a ak na tlačovke visia dva nacistické kabáty za chrbtom sociálnych demokratov, je v našej krajine naozaj všetko s kostolným poriadkom?

https://www.ta3.com/clanok/1198110/tb-strany-smer-sd-o-udajnych-praktikach-na-urade-specialnej-prokuratury.html

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Dôkaz o účinnosti homeopatík

Ako to, že Cibulková netrvala na tom, aby jej vakcínu najskôr miliardukrát rozriedili?


Už ste čítali?