Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ľudský odpad (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Myslím si o nich to isté čo Vy. A ak mám byť úprimný, cítim úprimnú škodoradosť, že skončili vo väzení. Dúfam že tam pobudnú čo najdlhšie. Ideálne do konca ich životov.
 
Hodnoť

To su geny.

Nestarat sa. Nebojovat. Sak uz volako bude.
(Udrite si pan velkomozny!)
Hrda Slovac..
 
Hodnoť

Pepáčte, ale nesúhlasím s Vami -

- a musím protestovať.
Píšete, citujem Vás:
"Či chceme, či nechceme, musíme si priznať, že my všetci máme určitý podiel viny na tom, že podobní kočnerovci môžu vôbec existovať a šíriť hnus podobný tomu, ktorý predvádza Marián Kočner."
Ja ani nikto z našej rodiny na tom nemá žiadny, ani najmenší podiel - už len preto nie, lebo nikdy sme nevolili ani nevolíme do politiky ľudí, s ktorými sa kamarátil Kočner a s ktorým sa kamarátili oni. To je ako keby ste mne chceli nahovoriť, že mám podiel viny na tom, že nejaký vodič autobusu bol opitý a v opitosti zrazil cyklistu - a to preto, lebo som cestoval autobusom, ktorý on kedysi šoféroval.
Ďalej píšete dôvody, citujem Vás:
"že tak trošku akceptujeme ich arogantné správanie voči nám a i iným ľuďom,
že sa niekedy prizeráme a niekedy sa i zabávame na urážlivom vtipkovaní na úkor niekoho slabšieho,
že sme mlčiacimi svedkami ponižovania ľudí okolo nás (v škole, v práci, na ulici),
že akceptujeme a niekedy i obdivujeme hru na alfa samcov a samice."
1. Žiadne arogantné správanie sa nikoho voči nikomu neakceptujem.
2. Na tom, že niekto niekoho uráža, na tom sa nezabávam ani na úkor iných nemiestne nevtipkujem.
3. Keď sa zastanem tých, ktorých iní ponižujú (napr. Rómov) - tak ja som inými napádaný a pod.
4. Hry na alfasamcov a alfasamice ma nezaujímajú, takže ich ani neakceptujem.
Ale rád by som sa Vás, pani Tepličková, spýtal, čo Vy konkrétne robíte pre to, aby to nebolo tak, ako píšete v článku? Ako a kedy ste sa napríklad zastali blogera či blogerky, diskutujúceho či diskutujúcej, ktorých iní urážajú, zosmiešňujú, robia si z nich posmech, urážajú ich, nadávajú im a pod. Chcete príklady? Tak teda dajme tomu si prečítajte diskusie pod dvojicou najnovších článkov: od blogera J. Paškuliaka a od blogerky M. Nagyovej. Tých príkladov by som mohol uviesť veľa, ale verím, že viete o čom píšem.
 

Oprava -

- v prípade blogerky M. Nagyovej som myslel jej predposledný článok s názvom "Som ako Marfa z Mrázika. Dlho spím, veľa jem a chcem švárneho ženícha."
 

 

Pripájam sa k Vám. Ani ja si nie som vedomý toho ako ovplyvniť, aby verchuška nešla po ruke takým darebákom. Lebo Kočner je len 10% zla čo je. On len využil situáciu. Muziku tvrdil niekto iný, napríklad akože hranatý prenajímateľ bytu, kovošroťák ,strapatý, policajti, prokurátori , sudcovia ... sú ich desiatky.
Defenestrácie už nie sú v móde.
 

Blahoželám, pán Martin Droppa,

podľa toho, ako ste sa opísali, ste prototypom ideálneho človeka. Neakceptujete žiadne arogantné správanie, na úkor nikoho nevtipkujete, vždy sa ponižovaných zastanete. Musíte byť vo svojom okolí veľmi obľúbený. Ja sa priznám, že ešte nie som tak ideálna ako vy. Ale učím sa. Už len tým, že sa svojim životom snažím byť príkladom stovkám detí, ktoré mi bolo cťou za roky praxe stretnúť. Niekedy sa mi ale stane, že sa podriadim a som ticho. A niekedy i z tých dôvodov, ktoré som opísala. Nuž, musím sa polepšiť.
A na margo vašich príkladov, kedy sú blogeri osočovaní či urážaní... Snáď sa nenahnevá Juraj Paškuliak, ak použijem jeho meno a jeho príspevok, ktorý spomínate. Osobne si nemyslím,že Juraj potrebuje zastanie. Je to mladý chlap, ktorý sa hľadá a svoj život si usporiada i bez nás všetkých naokolo. Rozhodol sa však vyjadrovať niektoré svoje pocity i písaním blogov, čo so sebou prináša i negatíva. Nie je bloger začiatočník a dobre vie, aké reakcie pod blogy ľudia píšu. Diskusia pod jeho článkom bola ostrá a často nemiestna, ale objavili sa tam i odkazy, ktoré ho môžu posunúť. Ak je múdry, tak si uchová myšlienky práve z týchto reakcií, nie z tých druhých. A keď už sme pri tom, i vy ste mu tam pán Droppa dokázali v jednej vete priložiť riadne poleno do ohňa sebavedomia, keď ste mu hneď v úvode napísali, že podľa vás JEDINÉ čo má na článku nejakú hodnotu, je to, že: "(verme že) úprimná osobná výpoveď autora." Nuž, to by sa takému ideálnemu realizátorovi bezarogantného správania stávať nemalo, čo vy nato?
Želám pekný deň.
 

Čakal som takúto reakciu...

...od Vás, pani Tepličková, nesklamali ste ma už hneď v úvode to Vašou príslovečnou iróniou na moju adresu (od slova "Blahoželám" po slovo "Musíte.")
Vy ma poznáte? Dokonca - poznáte ma osobne? Nie. Ale ironicky ma idete posudzovať. To je komické. Samozrejme, že nie som žiadnym antickým ideálom. Ale dobre - nájdite mi niekde v mojich článkoch alebo v diskusných príspevkoch moje slová, ktorými niekoho hrubo urážam alebo nemiestne zosmiešňujem. Isteže - nájdete jeden môj zmazaný príspevok, v ktorom som sa ľudsky zastal amerického černocha, ktorého policajti viedli spútaného medzi koňmi. Viete prečo bol môj príspevok zmazaný? Pretože som si "dovolil" v ňom napísať slovo "človek" s malými písmenami, ale s medzerami medzi každým písmenom. Príspevok bol zmazaný, vraj "grafické upozorňovanie na príspevok." To, že je oná diskusia plná rasistických výlevov a posmeškov - to už je asi v poriadku.
Ale nejde o mňa. Ja som Vám dal "len na vedomie," že na jednej strane píšete o niečom, čo odsudzujete - ale asi len v prípade politikov a tej akože "vrchnosti" - ale na druhej strane si asi nevšímate to, čo sa deje v diskusiách, ktoré sú akože "anonymné." Nie, nie sú. Na to som si Vás "trúfalo dovolil" upozorniť.
A čo sa týka tej mojej vety v mojom príspevku pod článkom blogera J. Paškuliaka - ach, tak to je skutočne arogancia, nechyroval nikdy nikto o takej. To je skutočne jediné, čo Vám na tej diskusii prekáža? A čo diskusia pod spomínaným predposledným článkom blogerky M. Nagyovej, kde sa to len tak hemží posmechom i urážkami na jej adresu a napokon aj na adresu slobodných žien v "pokročilejšom veku," to Vám neprekáža?
Váš článok je o komunikácii M. Kočnera s A Zsuzsovou. Ak píšete len o tejto komunikácii, tak musím povedať, že tá komunikácia sa mi ohaví, bridí, šokovala ma, pobúrila, a keď som si ju prečítal, bol som zhrozený i zhnusený. S tým všetkým, čo ste k tej komunikácii napísali, súhlasím. Ale svojím príspevkom som Vás chcel len upozorniť i na to, že v podstate takáto komunikácia nie je žiadne "nóvum" - že obdobné komunikácie (aj keď jednostranné, z jednej strany) nájdeme napr. aj v diskusiách pod článkami na webe SME - či už redakčnými alebo blogerskými.
 

A čím so vás urazila, pán Martin Droppa?

Ja vás naozaj nepoznám a len som doslova opísala to, čo ste o sebe napísali vy sám a zablahoželala som vám k tomu? Nechápem, prečo sa tak rozčuľujete? Bolo to vaše hodnotenie seba samého.
Alebo z úst cudzieho človeka to znie trochu inak?
Nuž, budem sa nad tým musieť hlboko zamyslieť.
 

Prepáčte, ale kde...

...som napísal, že som urazený? A podľa čoho usudzujete, že "sa tak rozčuľujem?" Ani jedno, ani druhé nie je pravda. Nie - neurazili ste ma a ani ste ma nerozčúlili. Pokojne si sedím v pracovni, pracujem, hudba hrá (George Harrison), vonku je krásne - a ja som Vám "len napísal svoj názor." Takže neviem, o čo Vám ide. Možno o to, aby som pod Vašimi príspevkami do diskusie nenapísal "ani mäkké f." Ak o to - tak to napíšte priamo a bude pokoj. Aspoň budem(e) vedieť, že potrebujete v diskusiách len súhlasné, pritakávajúce príspevky.
K téme článku: Čítal som ďalšie prepisy z komunikácie M. Kočnera s A Zsuzsovou, pretože všetko naraz sa nedá prečítať, a, priznám sa, ostal som ešte zhrozenejší a znechutenejší než predtým. Hlavne z toho, keď som si uvedomil, akú moc mal M. Kočner, koho všetkého ovládal a napokon aj vydieral nahrávkami, koľkí mu naivne naleteli a počúvali ho (napr. R. Sulík), aké "zemetrasenie" spôsobil na našej politickej aj spoločenskej scéne. A pod. Najhoršie na tom je, podľa mňa, to, že M. Kočner a spol. načisto znechutili obrovskú časť verejnosti od záujmu o politiku a dokonca aj o parlamentné voľby v roku 2020. Jeden mizerný chlap - a koľko toho akože "dokázal." Je to strašná hrôza, čo poviete?
 
Hodnoť

Arogantny clovek sa samousvedcuje

ze je maly clovek, ale velky hlupak,pretoze trpi komplexom menejcennosti a svojim
arogantnym spravanim sa, si mylne mysli ze tymto sa to vyrovnava.
 

Veľmi pekne vyjadrené, pán anton000,

ďakujem.
 

...

velky problem nastane ak takyto clovek sa ocitne v blizkosti ako sused, spolupracovnik, pripadne vzdialenejsi clen rodiny
 
Hodnoť

Kocner bol na vyslni

za cias tej najsamspravnejsej vlady. Spomenme si na Sasanku. Ved vtedy
spolu s predsedom Parlamentu, teda Richardom Sulikom preberali ci vymenit
pani Radicovu za pana Miklosa na poste predsedu vlady, ci na miesto generalneho
prokuratora pasuje viac Trnka, alebo Čenteš.

Cize ten najskaredsi mafian, pardon zatial ctihodny obcan Kocner bol informovany
a schvaloval postupy PREDSEDOVI PARLAMENTU
 
Hodnoť

Pravdu máš.

Lenže ono sa to sype odvšadiaľ. Keď sme za mladi čosi vyviedli tak sme čušali ako voš pod chrastou, teraz to mladí zavesia na net a cítia sa cool. Pustíš TV a čím väčší blbec tým zábavnejší má byť program a k tomu pár celebrít ako tá s kačacím dzobákom sa valia z každého kúta. Fico si vymyslel kalkulačku na odchod do dôchodku podľa doby dožitia a po pár rokoch hrdinsky nechal zastropovať vek dôchodku ústavnou väčšinou. A kpt.plg. Stožiar najskôr zákonom nechal nariadiť odvody pre reťazce aby ho potom v zrýchlenom konaní zrušil. A zrýchlenie malo byť preto lebo by hrozili veľké národohospodárske škody. Však keď toto vidím tak sa v podstate nečudujem už ničomu.
 
Hodnoť

kua hovniváli.

Prečo tento kočner vyvíjal iniciatívu po februári 2018, aby sa smer - sd udržal pri moci ? Lebo si bol vedomý, že strana smer - sd je k jeho " profesionálnej činnosti" veľkoryso tolerantná. A prečo bola strana smer - sd tak veľkoryso tolerantná k činnosti občanov s kočnerovským syndrómom ? Ešte aj ten ficov výrok o bezprávnosti tohto štátu istil kočnerovské správanie. Prečo mal kočner a jemu podobní takú veľkorysú zábezpeku pre takéto podvratné činnosti provokatérov kočnerovského rangu ? Vychádza mi z toho len, že vedenie smeru - sd, taktiež sns a aj maďatrónska HIDinová strana sú popretkávaní ľuďmi, ktorím sa prieči eu smerovanie a sú ochotní urobiť všetko pre to, aby sme mali vždy otvorené zadné vrátka pre úspešné vycurikanie z eu spolku krajín - samozrejme smerom na východ. Preto ta umelo nastavená kriminalizácia demokratických manierov, preto to znechucovanie občianstva pre definitívne prijatie tzv západného smerovania. Preto ten pohľad na východ, preto ten súhlas s ruskými spôsobmi, preto ta rokmi nacvičená snaha - v bordeli máchaní občania, zhnusení z demokracie - pôjdu nám po ruke. Preto sa kočnerujte, preto sa dajte úspešne manipulovať. Duševne zmrzačených právnikov, ochotných pomáhať v tejto hromadnej manipulácií je ešte dosť. A to nemusia mať všetci ani birmovku.
 


Najčítanejšie


 1. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 10 240
 2. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 591
 3. Michal Porubän: Komu skutočne pomohol general Lučanský? 239
 4. Martin Greguš: RTVS – Pumpa: Koliková, Lučanský...patrí smrť a samovražda do humoristickej relácie? 233
 5. Filip Pastorek: Mestský úrad Luhačovice definitívne prehral súdny spor so Slovákom 220
 6. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 188
 7. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami. 166
 8. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude! 141
 9. Matúš Lazúr: One time... next time .. Nie. Last time ! Čo príde po atómovke ? 134
 10. Věra Tepličková: On schudol, ja som pribrala, on už má šaty na mieru, ja pod svetrom zicherku 127

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Ako som vycestoval v čase lockdownu na narodeninovú párty
 2. Miriam Studeničová: Zmätenosť pojmov
 3. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude!
 4. Rastislav Vasilišin: Skúste tieto životné triky a budete mať úspešný rok
 5. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami.
 6. Peter Biščo: Hlasu už prúdom tečú slinky.
 7. Štefan Vidlár: Aj január mesiac knihy, či?
 8. Peter Biščo: Slovenská fauna má unikátny druh hyeny, „ hyenu lícojamkatú “.
 9. Miroslava Arpášová: Čo je zlé na ikebanách? /Z cyklu Filozofia z akropoly Zlatý Bažant/
 10. Miroslav Binčík: Pellegriniho chrbát nikdy bolieť nebude. Jamkatá bábka zabúda


Už ste čítali?